Starejši pionirji – U15

Selekcija U15

Starejši pionirji letniki 2004, 2005 in mlajši.

Nastopajo pod okriljem KZS. v 2. SKL – U15

Termini treningov in tekem

  • Ponedeljek

    TERMIN 1: 15:30 – 17:00
    TELOVADNICA: OŠ Bojana Ilicha

    TERMIN 2: 18:45- 20:00
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Prešeren T1)

  • Torek

    TERMIN: 16:00 – 17:30
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Kidrič T2)

  • Sreda

    TERMIN 1: 14:00 – 15:30
    TELOVADNICA: OŠ Bojana Ilicha

    TERMIN 2: 16:00- 17:45(30)
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Kidrič T2)

  • Četrtek

    TERMIN: 16:00 – 17:15
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Prešeren T1)

  • Petek

    TERMIN 1: 14:00 – 15.30
    TELOVADNICA: OŠ Bojana Ilicha

    TERMIN 2: 16:00 – 17:15
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Kidrič T2)

  • Nedelja

    PREDVIDEN TERMIN TEKEM

Termini treningov po igralcih


Ponedeljek


ILICH:

  • MATIC
  • TIBOR 05
  • HUSEIN 05
  • ALEKSANDER 05
  • BLAŽ 05
  • FILIP 04
  • JUŠ 04
  • VELJKO 04
  • MATEVŽ 05
  • NAJ 04
  • TIMOTEJ 04
  • JUŠ 2005
  • LAN 04

PREŠERN T1:

  • TIMOTEJ 05
  • LUKA 04
  • JAN 04
  • FILIP 04
  • NIK 05
  • DENIS 04
  • TIMON 04
  • LAN 05
  • ŽAN 04
  • JAN 05
  • ALEX 04


Torek


PREŠERN T2:

  • TIMOTEJ 05
  • LUKA 04
  • JAN 04
  • FILIP 04
  • NIK 05
  • DENIS 04
  • TIMON 04
  • LAN 05
  • ŽAN 04
  • JAN 05
  • ALEX 04


Sreda


ILICH:

  • MATIC
  • TIBOR 05
  • HUSEIN 05
  • ALEKSANDER 05
  • BLAŽ 05
  • JUŠ 04
  • MATEVŽ 05
  • NAJ 04
  • TIMOTEJ 04
  • JUŠ 2005
  • LAN 04

PREŠERN T2:

  • VELJKO 04 (kadeti 16:00)
  • FILIP 04 (kadeti 16:00)


Četrtek


PREŠERN T1:

  • TIMOTEJ 05
  • LUKA 04
  • JAN 04
  • FILIP 04
  • NIK 05
  • DENIS 04
  • TIMON 04
  • LAN 05
  • ŽAN 04
  • JAN 05
  • ALEX 04
  • TIOMOTEJ 04
  • NAJ 04
  • LAN 05
  • VELJKO 04 (kadeti T1 17:30)
  • FILIP 04 (kadeti T1 17:30)
  • LAN 04 (kadeti T1 17:30)


Petek


ILICH:

  • MATIC
  • TIBOR 05
  • HUSEIN 05
  • ALEKSANDER 05
  • BLAŽ 05
  • JUŠ 04
  • MATEVŽ 05
  • NAJ 04
  • TIMOTEJ 04
  • JUŠ 2005
  • LAN 04

PREŠERN T2:

  • TIMOTEJ 05
  • LUKA 04
  • JAN 04
  • FILIP 04
  • NIK 05
  • DENIS 04
  • TIMON 04
  • LAN 05
  • ŽAN 04
  • JAN 05
  • ALEX 04
  • TIMOTEJ 04
  • NAJ 04
  • VELJKO 04 (kadeti T1 17:15)
  • FILIP 04 (kadeti T1 17:15)

Lokacije telovadnic



OŠ Bojana Ilicha


Naslov: Mladinska ulica 13, 2000 Maribor
Telefon: (02) 228 34 40
Splet: www.osbi.si



OŠ Franceta Prešerna


Naslov: Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor
Telefon: (02) 320 69 50
Splet: www.o-fpreserna.mb.edus.si

Pogosta vprašanja

Placeholder

Borut Besedič

Glavni trener


Tel: 031 367 605

Placeholder

Darin Lah

Pomožni trener


Tel: 030 388 588