Mlajši pionirji – U13

Selekcija U13

Najmlajši člani igrajo pod okriljem KZS. v rednem ligaškem tekmovanju. V tej ligi nastopajo letniki 2006 in mlajši.

Zato vabimo v košarkarsko šolo vse tiste, ki si želijo igrati košarko (predvsem letnike 2007 in mlajše), da se bojo lahko pridružili, pomagali in uživali na treningih in tekmah.

Termini treningov in tekem

  • Ponedeljek

    TERMIN 1: 15:30 – 17:00
    TELOVADNICA: OŠ Bojana Ilicha

    TERMIN 2: 18:15- 19:30
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Prešeren T1)

  • Torek

    TERMIN: 16:00 – 17:15
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Kidrič T2)

  • Sreda

    TERMIN: 14:00 – 15:30
    TELOVADNICA: OŠ Bojana Ilicha

  • Četrtek

    TERMIN: 16:00 – 17:30
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Prešeren T1)

  • Petek

    TERMIN 1: 14:00 – 15:30
    TELOVADNICA: OŠ Bojana Ilicha

    TERMIN 2: 16:45 – 18:00
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Kidrič T2)

  • Sobota

    PREDVIDEN TERMIN TEKEM – turnirski sistem

Termini treningov po igralcih


Ponedeljek


ILICH:

  • BOJAN 06
  • LANDON 06
  • MATIJA 08
  • FILIP 07
  • HARUN 07
  • MAX 06 G.
  • LUKA 07 K.
  • DEJAN 07 M.
  • VID 07 V.
  • ŽAN 06 J.

PREŠERN T1:

  • ALEKS 06
  • DANIEL 08
  • NIK 07
  • MITJA 06
  • ALEX 07
  • TANAJ 08
  • LOVRO 08
  • NINO 06
  • MARKUS 07
  • ŽIGA 07
  • VID 08


Torek


PREŠERN T2:

  • ALEKS 06
  • DANIEL 08
  • NIK 07
  • MITJA 06
  • ALEX 07
  • TANAJ 08
  • LOVRO 08
  • NINO 06
  • MARKUS 07
  • ŽIGA 07
  • VID 08


Sreda


ILICH:

  • BOJAN 06
  • LANDON 06
  • MATIJA 08
  • FILIP 07
  • HARUN 07
  • MAX 06 G.
  • LUKA 07 K.
  • DEJAN 07 M.
  • VID 07 V.


Četrtek


PREŠERN T1:

  • ALEKS 06
  • DANIEL 08
  • NIK 07
  • MITJA 06
  • ALEX 07
  • TANAJ 08
  • LOVRO 08
  • NINO 06
  • MARKUS 07
  • ŽIGA 07
  • VID 08


Petek


ILICH:

  • BOJAN 06
  • LANDON 06
  • MATIJA 08
  • FILIP 07
  • HARUN 07
  • MAX 06 G.
  • LUKA 07 K.
  • DEJAN 07 M.
  • VID 07 V.

PREŠERN T2:

  • ALEKS 06
  • DANIEL 08
  • NIK 07
  • MITJA 06
  • ALEX 07
  • TANAJ 08
  • LOVRO 08
  • NINO 06
  • MARKUS 07
  • ŽIGA 07
  • VID 08

Lokacije telovadnic



OŠ Bojana Ilicha


Naslov: Mladinska ulica 13, 2000 Maribor
Telefon: (02) 228 34 40
Splet: www.osbi.si



OŠ Franceta Prešerna


Naslov: Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor
Telefon: (02) 320 69 50
Splet: www.o-fpreserna.mb.edus.si

Pogosta vprašanja

Placeholder

Borut Besedič

Glavni trener


Tel: 031 367 605

Placeholder

Darin Lah

Pomožni trener


Tel: 030 388 588