Kadeti – U17

Selekcija U17

Kadeti letniki 2002, 2003 in mlajši.

Nastopajo pod okriljem KZS. v 2. SKL – U17

Termini treningov in tekem

  • Ponedeljek

    TERMIN:
    17:00 – 18:30 (kadeti)
    15:30 – 17:00 (starejši pionirji)
    TELOVADNICA: OŠ Bojana Ilicha

  • Torek

    TERMIN: 17:30 – 19:15
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Kidrič T2)

  • Sreda

    TERMIN: 16:00 – 17:45 (30)
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Kidrič T2)

  • Četrtek

    TERMIN: 17:30 – 19:00
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Prešeren T1)

  • Petek

    TERMIN: 17:15 – 19:00
    TELOVADNICA: OŠ Franceta Prešerna (telovadnica Prešeren T1)

  • Sobota

    PREDVIDEN TERMIN TEKEM

Termini treningov po igralcih



Ponedeljek


ILICH:

  • LAN 03 (mladinci 17:00 – 18:30)
  • LUKA D. 02 (mladinci 17:00 – 18:30)
  • DAVID R. 02 (mladinci 17:00 – 18:30)
  • ALEN 02 (mladinci 17:00 – 18:30)
  • ANEJ 03 (starejši pionirji 15:30 -17:00)
  • BRIN 03 (starejši pionirji 15:30 -17:00)
  • TIAN 03 (starejši pionirji 15:30 -17:00)

Prešern T1
18:45 – 20:00:

  • LUKA M. 02

Torek


PREŠERN T2:

  • ŽIGA 03
  • GREGOR B. 02
  • OGNJEN 03
  • OLIVER 03
  • DAVID J. 02
  • GREGOR J. 02
  • TOM 03
  • JURE 02
  • BRIN 03
  • LARS 02
  • DAVID R. 02
  • BLAŽ 03
  • ALEN 02
  • JURE 03
  • TIAN 03
  • TIMON 03
  • ANEJ 03
  • LUKA J. 02
  • LUKA M. 02 (starejši pionirji T2 16:00 – 17:30)


Sreda


PREŠERN T2:

  • ŽIGA 03
  • GREGOR B. 02
  • OGNJEN 03
  • OLIVER 03
  • DAVID J. 02
  • TOM 03
  • BRIN 03
  • LARS 02
  • DAVID R. 02
  • BLAŽ 03
  • ALEN 02
  • JURE 03
  • TIAN 03
  • LAN 03
  • LUKA D. 02
  • ANEJ 03


Četrtek


PREŠERN T1:

  • ŽIGA 03
  • GREGOR B. 02
  • OGNJEN 03
  • OLIVER 03
  • DAVID 02
  • GREGOR J. 02
  • LUKA J. 02
  • TOM 03
  • JURE 02
  • BRIN 03
  • LARS 02
  • DAVID 02
  • BLAŽ 03
  • ALEN 02
  • JURE 03
  • TIAN 03
  • TIMON 03
  • LAN 03
  • ANEJ 03
  • LUKA M. 02 (starejši pionirji T1 16:00 – 17:15)


Petek


PREŠERN T1:

  • ŽIGA 03
  • GREGOR 02
  • OGNJEN 03
  • OLIVER 03
  • DAVID 02
  • GREGOR 02
  • LUKA J. 02
  • TOM 03
  • JURE 02
  • BRIN 03
  • LARS 02
  • BLAŽ 03
  • JURE 03
  • TIAN 03
  • TIMON 03
  • ANEJ 03
  • LUKA M. 02 (starejši pionirji T2 16:00 – 17:15)

ILICH 15:30 – 17:00:

  • LAN 03
  • LUKA D. 03
  • DAVID R. 02
  • ALEN 02

Lokacije telovadnic



OŠ Bojana Ilicha


Naslov: Mladinska ulica 13, 2000 Maribor
Telefon: (02) 228 34 40
Splet: www.osbi.si



OŠ Franceta Prešerna


Naslov: Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor
Telefon: (02) 320 69 50
Splet: www.o-fpreserna.mb.edus.si

Pogosta vprašanja

Placeholder

Borut Besedič

Glavni trener


Tel: 031 367 605


Placeholder

Darin Lah

Pomožni trener


Tel: 030 388 508